sobota 30. června 2012

Zpestření pro začátek

Začalo to v pondělí nějakou ?virózkou?... Ve školce se začaly klátit děti s angínama a tak jsem si myslela, že to nebude nic jiného. A tak jsme navštívili dr. s tím, že Vampír dostal její oblíbený Prednison, protože angína to není a s tím, že na něm Dr. nic moc nevidí. Vampír byl od začátku týdne takový unavený, teploty ani moc neměl, spíš až večer, stěžoval si, že ho tlačí na prsou a natekla mu jedna krční mandle (ale barvu nezměnila, byla krásně růžová dál). A tak mě Dr. nabádala, že kdyby se cokoliv zhoršilo, ať neváhám a přijedu a nebo pohotovost... Tím mě asi trošku podvědomě nastartovala :-))

V lékárně mi ti kokoti dali jinou gramáž léku než měli a já si toho všimla až po druhé dávce. Naštěstí Dr. potvrdila, že se zas tolik nestalo, ale to už jsem měla nastudovány všechny vedlejší účinky... Ale zatím vše probíhalo relativně v pohodě. Vampír jakoby se nechumelilo a nic mu nebylo, akorát včera večer odcházel spát trošku teplejší, ale to jsem neřešila, protože celý den byl v pohodě.

V noci, když jsem sledovala.... ehm spala u Denní hlídky, kterou dávali po dlouhé době, jsem zaslechla hekání a Vampír se probudil s tím, že se dusí, že nemůže dýchat a byl totálně rozpálený. No a tak začaly šílené škatulata hejbejte se.

Netušila jsem, jestli může mít alergickou reakci na lék... ehm. pak mi došlo že lék, který je proti alergiím by asi neměl způsobovat alergii že? :-)...

Manža tou dobou hájil naše barvy na srazu, kam jsme původně měli jít všichni, ale nemohli díky virózce, takže proč by se vracel domů brzo, když má "opušťák", že? Tak co? Než bych vzbudila starou babí, aby hlídala Sluníčka, tak bych pak možná musela do nemocnice nejen s jedním dítětem ale i s babičkou s infarktem ;-)) a tak jsem milé kluky naložila, no co naložila, naházela.. do auta, cestou posbírala ještě nějaké to oblečení (takže Vampír měl dole tepláky a nahoře pyžamo a Sluníček komplet v pyžamu, akorát ponožky a boty jsem mu vzala :-))) a cestou na pohotovost jsme vyzvedli manžu, který se pomalu potácel domů :-).

Jela jsem jako o život, až mi i manža říkal, že se mam sklidnit a představte si, že i při tomhle mě předjel nějakej -píp-... nojo, koho asi tak můžete potkat v 1 ráno na silnici že?

No jak to mohlo asi dopadnout, nic z pohledu nenašli, ale Vampíra chtěli na pozorování a tak manža zůstal s ním, protože nemohl řídit domů a my se Sluníčkem odfrčeli. To bylo asi největší překvapení pro jak manžela i pro sestřičky, které nejsou na takovéhle móresy zvyklé :-)))

Dnes proběhnou testy a v poledne dáme výměnu stráží. Buď mi to pořád nedochází a nebo podvědomě vím, že to nic nebude, ale i tak, to čekání je hrůza :-(....

Tak toť naše první návštěva pohotovosti s hospitalizací, achjoooo.

UF! :-(

2 komentáře:

  1. Ahooooj, doufám, že tady ještě jsi? Já jsem na wordpressu, tak jsem tě našla až teď... btw doufám, že už je to ok touhle dobou, co to vlastně bylo? Sedmi http://vimneok.wordpress.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Jejda, tady je trochu mrtvo což? :-)........

    No, na nic nepřišli, byli jsme tam v těch letních pařácích 2 dny na pozorování, ta slabost se ukázala ještě jednou, ale nic víc. Ve výsledkách taky nic, takže jsme všichni usoudili, že to byla prostě jen taková slabost při chřipce.. možná i nervy, on je Vampír takovej náš cíťa :-) ťuk ťuk, od tý doby všechno OK :-)

    OdpovědětVymazat